Privát tanulás

Az edzések mellett lehetőség van magánúton is elsajátítani a Wing Tsun Kung Fu rendszerét.

Erre kétféle lehetőség van.

Kiscsoportos foglalkozás

A kiscsoportos foglalkozásokon 2-5 ember vehet részt. Ezen alkalmakkor a tanítványok intenzív képzésben részesülnek úgy elméleti, mint gyakorlati téren. Technikájukat tovább tökéletesíthetik, mélyebben megismerhetik a Wing Tsun harci elméletét és gyakorlatait. Következik mindez a limitált létszámú résztvevőből, ami az instruktornak lényegesen több időt biztosít az egyes tanítványok hibáinak kijavítására, kérdéseik megválaszolására. A kiscsoportos foglalkozások ideje minden alkalommal közösen kerül kialakításra a résztvevőkkel.

Magánóra

A magánóra alkalmával az instruktor kizárólag egyetlen tanítvánnyal foglalkozik. Ez a képzési mód elsősorban azoknak ajánlott, akik tudásukat szeretnék a lehető legjobban elmélyíteni, és behatóan megismerni a Wing Tsun Kung Fu rendszerét.